Детские игрушки Fisher-Price
+380 (44) 229-35-00
9:00 — 18:00
каталог игрушек Fisher-Price Іграшки Fisher-price ЗНИЖКИ НА 20 БЕСТСЕЛЕРІВ і ТОМАСИBABY GEAR Fisher PriceТомас та його друзі, залізна дорогаРозвиваючі коврики, килимки Fisher-price 0+SMART STAGESРобот БібоРозвиваючi iграшки Fisher PriceShimmer and Shine іграшки ляльки з мультфільмуІграшки монстриMEGA BLOKS Розвиваючі кубики Fisher-price діткам від 6 місяцівДошкільнятаХодунки, тягнем за собою: Перші кроки, гусениця каталка, ходуки велосипедІграшки для ванни, води та веселого купанняБрязкальцяМузичнi iграшкиЗвipiДИВО-КУЛЬКИТачки 3Машини, потягиLITTLE PEOPLE рольовi iгриколекційні іграшки мультфільму Історія іграшок Toy Story 3

Іграшки для купання у ванній Fisher-price

дітям від 6 місяців до 3 років. Не всі малюки люблячи купатися, але з іграшками Фішер прайс у ванній кімнаті, не буде сліз! Так весело ловити у воді кораблик, плаваючі гумові іграшки, бризкатися, збивати пінку, черпати воду лійкою і поливати долоньки. Набір іграшок для ванної на присках, Друзі у човниках, Веселі барабани бонго з музикою - у нашому інтернет-магазині можна купити будь-яку дитячу іграшку для ванної з доставкою по Україні.
Веселого купання Вашим діткам з іграшками Fisher-price!

Черепашка, морські друзі

Вiк: 6м+

Знято з виробництва


Ігровий набір для ванни Черепашка, морські друзі. Для малюків від 6 місяців.
В комплекті Рак-відлюдник, кумедна Черепашка та пліт.

Із морськими друзями купання буде веселішим!
Рак-відлюдник ніколи не тоне, у панцирі рака є порожнина, щоб малюк міг черпати ним воду.
Черепашка - завелика іграшка щоб триматися на воді, але вона може плавати на плоту і навіть катати на спині рачка! Плавники і хвіст Черепашеня виготовлені із спеціального м’якого матеріалу, малюк може їх гризти і чесати ясна. Голівка Черепашки крутиться в усі боки із звуком тріскачки, а плавники рухаються догори і вниз.

Довжина черепашки 14см, довжина плоту 16см
Матеріал іграшки: пластик, гума.
Серія: Amazing Animals


Код: М4049


Знято з виробництваMia | Оценка: 3
Пока ребенок не очень заинтересовался игрушкой (6,5 мес.). Краб плавает как топор :))
Вiдповiдь:
Напишите нам, пожалуйста, в каком возрасте малыша заинтересует игрушка? Может после 9 месяцев?
АMORE | Оценка: 5
НАШЕМУ ОЧЕНЬ ПОНРАВИЛАСЬ ИГРУХА, ОН С НИМИ ТОЛЬКО И КУПАЕТСЯ, ЧЕРЕПАШКА ЗАБАВНО ТРЕЩИТ, А РАКОМ ЧЕРПАЕТ ВОДИЧКУ!
Mia | Оценка: 4
Игрушка так и не стала любимой, хотя ребенок проявляет к ней интерес: любит крабиком набирать воду и ставить на плот разных зверушек. Положить черепашку на плот не получается - трудно сохранить равновесие. Сейчас нам 1 год и 3 мес. Заинтересовался, действительно, где-то после 9 мес
Олеся | Оценка: 5
игрушка действительно очень красочная и веселая, ребенок играет с удовольствием (6 мес), но зачем же Вы в описании указали, что краб не тонет. Он просто не умеет плавать:-)
Вiдповiдь:
Спасибо. Будем знать. Просто игрушки, у которых запаянная упаковка не распаковывается, когда пишется описание. А эту нужно было еще и испытать в ванной )