Детские игрушки Fisher-Price
+380 (44) 229-35-00
9:00 — 18:00
каталог игрушек Fisher-Price знижки до -25% на іграшки Fisher-price та MEGA BLOKSколекційні іграшки мультфільму Історія іграшок Toy Story 4MEGA BLOKS перший конструктор від 1 рокуБрязкальцяBABY GEAR Fisher Priceпаровозики Томас та його друзі, залізна дорога Track MasterРозвиваючі коврики, килимки Fisher-price 0+SMART STAGESРобот БібоРозвиваючi iграшки Fisher PriceShimmer and Shine іграшки ляльки з мультфільмуІграшки монстриРозвиваючі кубики Fisher-price діткам від 6 місяцівДошкільнятаХодунки, тягнем за собою: Перші кроки, гусениця каталка, ходуки велосипедІграшки для ванни, води та веселого купанняМузичнi iграшкиЗвipiДИВО-КУЛЬКИТачки 3Машини, потягиLITTLE PEOPLE рольовi iгри

Брязкальця для новонароджених дітей із гризунками, музичні, на коляску, ліжечко. В інтернет-магазині Fisher-price можна купити будь-яке брязкальце що б шарудіти, гризти, крутити і милуватися!
Звичайно найпопулярніші брязкальця ті, які за колечко можна підвісити на дитяче ліжечко або на прогулянкову коляску. Але не варто забувати що на перші іграшки важливо не тільки дивитися, але і торкатися їх, мацати пальчиками. А коли прийде час першим зубкам - і погризти.

Подарунковий набір Маленькі друзі в дорогу

Вiк: 3м+
Набор погремушек Маленькие друзья в дорогу Fisher-Price FBH63

Набор погремушек Маленькие друзья в дорогу Fisher-Price FBH63Набор погремушек Маленькие друзья в дорогу Fisher-Price FBH63Набор погремушек Маленькие друзья в дорогу Fisher-Price FBH63Набор погремушек Маленькие друзья в дорогу Fisher-Price FBH63Набор погремушек Маленькие друзья в дорогу Fisher-Price FBH63Набор погремушек Маленькие друзья в дорогу Fisher-Price FBH63Набор погремушек Маленькие друзья в дорогу Fisher-Price FBH63

Торав вiдсутнiй


До набору входять 6 культових іграшок Fisher-Price, які були зменшені у розмірі - спеціально для маленьких рученят. Вони зроблені таким чином, щоб дитина могла хапати та гризти їх, трясти та брязкотіти ними - удома та під час прогулянки! У наборі: м’яка іграшка-підвіска "Фотоапарат", брязкальце "Яскраві кульки", брязкальце "Цуценя", брязкальце "Світ у кулі", брязкальце "Пірамідка" і прорізувач "Яблучко".

Код: FBH63


Торав вiдсутнiй