Детские игрушки Fisher-Price
+380 (67) 555-19-00
+380 (44) 229-35-00
9:00 — 18:00
каталог игрушек Fisher-Price знижки на іграшки Fisher-price та MEGA BLOKSколекційні іграшки мультфільму Історія іграшок Toy Story 4MEGA BLOKS перший конструктор від 1 рокуБрязкальцяBABY GEAR Fisher Priceпаровозики Томас та його друзі, залізна дорога Track MasterРозвиваючі коврики, килимки Fisher-price 0+SMART STAGESРозвиваючi iграшки Fisher PriceХодунки, тягнем за собою: Перші кроки, гусениця каталка, ходуки велосипедРозвиваючі кубики Fisher-price діткам від 6 місяцівРобот БібоІграшки монстриДошкільнятаІграшки для ванни, води та веселого купанняМузичнi iграшкиЗвipiДИВО-КУЛЬКИМашини, потяги

Брязкальця для новонароджених дітей із гризунками, музичні, на коляску, ліжечко. В інтернет-магазині Fisher-price можна купити будь-яке брязкальце що б шарудіти, гризти, крутити і милуватися!
Звичайно найпопулярніші брязкальця ті, які за колечко можна підвісити на дитяче ліжечко або на прогулянкову коляску. Але не варто забувати що на перші іграшки важливо не тільки дивитися, але і торкатися їх, мацати пальчиками. А коли прийде час першим зубкам - і погризти.

Велика іграшка-підвіска Горошок

Вiк: 0м+
Погремушка Горошек Подвеска Горошек Fisher-Price DRD79

Подвеска Горошек Fisher-Price DRD79Игрушка-подвеска Горошек Fisher-Price DRD79 Подвеска Горошек Fisher-Price DRD79Fisher-Price DRD79Подвеска Погремушка Горошек

Знято з виробництва


Новинка, яскрава підвіска горошок з трьома зернятками у вигляді кульок. Підходить діткам від народження. За допомогою спеціального кільця її можна кріпити на візочок, шезлонг, розвиваючий килимок. Розмір іграшки 24 см.
Специфіка
Малюк буде вивчати різні матеріали, з одного боку плюш, з іншого хрустка тканина. Коли ваша дитинка захоче спробувати на зубок апетитний горошок, запропонуйте їй поласувати бджілкою. Плаский, зручний прорізувач знаходиться біля основи підвіски. А всередині справжній урожай, три круглих горошини. В кожної свій секрет.  Вони зроблені у вигляді сенсорних кульок.
Вигляд
- Під прозорим куполом першої кульки обертається з одної сторони дзеркальце, а з іншої малюнок усміхненої гусениці, знизу ж на кулі об’ємні спіралі.
- Друга має різні випуклі малюнки: пупиришки, лінії, трикутники.
- Третя  розділена на дві частини: знизу випуклі кружечки, зверху під прозорою основою бігають п´ять кольорових кульок.
Смачна підвіска горошок познайомить малюка з новим овочем, різними кольорами, буде стимулювати шурхотіти, виймати красиві кульки і вивчати особливості кожної. Поки дитинка розвивається у вас є мінімум півгодини вільного часу.


Код: DRD79


Знято з виробництва