Брязкальця для новонароджених дітей із гризунками, музичні, на коляску, ліжечко. В інтернет-магазині Fisher-price можна купити будь-яке брязкальце що б шарудіти, гризти, крутити і милуватися!
Звичайно найпопулярніші брязкальця ті, які за колечко можна підвісити на дитяче ліжечко або на прогулянкову коляску. Але не варто забувати що на перші іграшки важливо не тільки дивитися, але і торкатися їх, мацати пальчиками. А коли прийде час першим зубкам - і погризти.

М’яка іграшка-підвіска Слоненя

Вiк: 0м+
Мягкая игрушка подвеска Слоник Fisher-Price DYF88

Игрушка подвеска Слоник Fisher-Price DYF88Подвеска Слоник Fisher-Price DYF88Слоник Fisher-Price DYF88

Торав вiдсутнiй


У Fisher-Price вийшли нові, неймовірно красиві підвіски: розвиваюча іграшка-підвіска слон і розвиваюча іграшка-підвіска крокодил.
М´який слоник схожий на маленьку яскраву подушечку. Як хмаринка звисає у візочку, гойдаючись створює легкий звук дзвіночків. Розмір слоника, як для підвіски, неймовірний! По висоті разом з брязкальцем 28 см, підходить для малюків від народження. Це незвичайна підвіска, новий дизайнер Fisher-Price Джонатан Адлер за допомогою малюнків і матеріалів створює гру візуальних ефектів. Саме це привертає увагу дітей, і викликає інтерес потрогати і познайомитись з різними текстурами. Якщо ви шукаєте поєднання брязкальця, тактильної іграшки, гри з кольором і формою, візуальну гру, то це саме те, що вам потрібно.
Ви зможете підвісити іграшку за роз´ємне кільце, не тільки на коляску, але і на сумку, наприклад, або на розвиваючий килимок.

Слоник з двох сторін виконаний з різних матеріалів, тому сміливо змінюйте положення і дивіться, що він ховає. З одного боку блакитне тіло в кружечки, придивляючись вони стають квіточками, квадратиками, з´єднуються в лінії і багато іншого можна знайти в цих картинках. Вушко слоненяти рухоме, воно може закрити очі, і тоді на ньому малюк побачить малюнки хвиль. А коли відкриє око слонику, на вушці з´явиться дзеркальце, в яке можна усміхнутися і погуліти. А в роті у слоника листя з фетру. В хоботі стирчать стрічки, за які можна посмикати. На ньому, також є в´язана, візерункова вставка. Із зворотного боку, тіло м´якої іграшки зроблено під джинс, а всередині дуже соковитий шурхітливий прошарок. Малюки приходять в захват, стискаючи його пальчиками. Вушко також рухливе. На кожній стороні яскравий малюнок. Окантовка підвіски зшита із хутряного плюшу ребристої структури. Можна погладити, розвиваючи органи чуття. Знизу, на ніжках слоника, ваш малюк познайомиться з метеликом. Тільце у нього з гладкого пластику, а крильця кольорові і м´які. Інша ніжка з брязкальцем, як верхнє кілечко класичної пірамідки Fisher-Price. Під прозорою основою бігають кольорові кульки.
М´який слоник Fisher-Price вперше поєднує в собі таку кількість тканин, різних на дотик, що особливо подобається дітям. А малюнки роблять гру цікавішою, адже кожен раз дитина бачить щось нове. Стильна, розвиваюча підвіска буде різнобічно розвивати вашу дитинку.


Код: FDC58


Торав вiдсутнiйЕкатерина | Оценка: 3
Слоник яркий, симпатичный. Ребёнку нравится. Но в первые секунды оторвалвсь погремушка. Думала пришить, но ребёнка ленточка заинтересовала больше чем погремушка. Оставила как есть)) Ужасно лезет синтепон через ткань. У ребёнка руки и лицо в синтепоновой ворсе. Иногда даже не хочется давать его ребёнку. Считаю, что такие игрушки должны быть безопасные для детей.
Вiдповiдь:
Неожиданный отзыв. Игрушки проверяются и на разрывание с применением силы.
Что б так порваться нужо чтоб нитки сгнили... слоник ведь не зимовал на балконе, а гараже?
Вышлите пожалуйста фото