Брязкальця для новонароджених дітей із гризунками, музичні, на коляску, ліжечко. В інтернет-магазині Fisher-price можна купити будь-яке брязкальце що б шарудіти, гризти, крутити і милуватися!
Звичайно найпопулярніші брязкальця ті, які за колечко можна підвісити на дитяче ліжечко або на прогулянкову коляску. Але не варто забувати що на перші іграшки важливо не тільки дивитися, але і торкатися їх, мацати пальчиками. А коли прийде час першим зубкам - і погризти.

Захоплюючі звірята брязкальце-прорізувач

Вiк: 3м+
Захоплюючі звірята Fisher-Price FVF42

Fisher-Price FVF42погремушка Крути, поворачивайБрязкальце для малюків від 3 місяцівпогремушка-игрушка ПандаСиліконові джгутики з рельєфним малюнкомпри повороті дольки магнітятьсячерно-белый рисунокпогремушка обезьянкаМалюнок мордочки рельєфнийкольорові горошинкиБрязкальце Левенядольки магнитятсяпогремушка-игрушкаПогремушка для малышей от 3 месяцевбрязкальце-прорізувач

Торав вiдсутнiй


Брязкальце-прорізувач для розвитку моторики "Захоплюючі звірята" від Fisher-price для малюків від 3 місяців.
Брязкальце складається з 2 частин, які поєднані силіконовими джгутиками, при повороті дольки магнітяться. Що б з´єднати-роз´єднати повертай кисті рук. Це гра забавляє навіть дорослих, тут потрібно більше руху, ніж обертати спінер :)
Силіконові джгутики з рельєфним малюнком, їх можна дослідити пальчиками і гризти як прорізувач.
Під однією назвою"Захоплюючі звірята" в асортименті 3 брязкальця-прорізувачі Fisher-price, які відрізняються тільки мордочкою: левеня, мавпочка, панда. У левеняти атласна грива, у панди і мавпочки атласні вушка. Малюнок мордочки рельєфний, опуклий. Переверни іграшку - на денці під прозорим ковпачком на чорно-білому малюнку катаються кольорові горошинки.

Дитині зручно хапати і трясти. Цікаво відкривати і закривати. Подобається жувати і чути забавні звуки. Незвичайна захоплююча іграшка, подібних немає!

Код: FVF42


Торав вiдсутнiй