Детские игрушки Fisher-Price
+380 (44) 229-35-00
9:00 — 18:00
каталог игрушек Fisher-Price знижки до -25% на іграшки Fisher-price та MEGA BLOKSколекційні іграшки мультфільму Історія іграшок Toy Story 4MEGA BLOKS перший конструктор від 1 рокуБрязкальцяBABY GEAR Fisher Priceпаровозики Томас та його друзі, залізна дорога Track MasterРозвиваючі коврики, килимки Fisher-price 0+SMART STAGESРобот БібоРозвиваючi iграшки Fisher PriceShimmer and Shine іграшки ляльки з мультфільмуІграшки монстриРозвиваючі кубики Fisher-price діткам від 6 місяцівДошкільнятаХодунки, тягнем за собою: Перші кроки, гусениця каталка, ходуки велосипедІграшки для ванни, води та веселого купанняМузичнi iграшкиЗвipiДИВО-КУЛЬКИТачки 3Машини, потягиLITTLE PEOPLE рольовi iгри

Брязкальця для новонароджених дітей із гризунками, музичні, на коляску, ліжечко. В інтернет-магазині Fisher-price можна купити будь-яке брязкальце що б шарудіти, гризти, крутити і милуватися!
Звичайно найпопулярніші брязкальця ті, які за колечко можна підвісити на дитяче ліжечко або на прогулянкову коляску. Але не варто забувати що на перші іграшки важливо не тільки дивитися, але і торкатися їх, мацати пальчиками. А коли прийде час першим зубкам - і погризти.

Музичне брязкальце-прорізувач Авто Ключики

Вiк: 0м+
Ключики Fisher-Price

Музыкальный прорезывательFisher-Price DPK28, DFP52

Торав вiдсутнiй


Брелок - прорізувач Fisher-Price "Музичні Авто Ключики"!
Характеристики:
- 3 гумових прорізувача з різною текстурою;
- 1 музична іграшка, при натисканні на центральну кнопку видає звуки: авто двигуна, сигналу, блокування машини.
Кріпиться на ліжечко, коляску, авто крісло за допомогою кільця.
Батарейки входять в комплект, для заміни потрібно AG13 / LR44 / 1,5V


Код: DPK28, DFP52


Торав вiдсутнiй