Детские игрушки Fisher-Price
+380 (44) 229-35-00
9:00 — 18:00
каталог игрушек Fisher-Price знижки до -25% на іграшки Fisher-price та MEGA BLOKSколекційні іграшки мультфільму Історія іграшок Toy Story 4MEGA BLOKS перший конструктор від 1 рокуБрязкальцяBABY GEAR Fisher Priceпаровозики Томас та його друзі, залізна дорога Track MasterРозвиваючі коврики, килимки Fisher-price 0+SMART STAGESРобот БібоРозвиваючi iграшки Fisher PriceShimmer and Shine іграшки ляльки з мультфільмуІграшки монстриРозвиваючі кубики Fisher-price діткам від 6 місяцівДошкільнятаХодунки, тягнем за собою: Перші кроки, гусениця каталка, ходуки велосипедІграшки для ванни, води та веселого купанняМузичнi iграшкиЗвipiДИВО-КУЛЬКИТачки 3Машини, потягиLITTLE PEOPLE рольовi iгри

Брязкальця для новонароджених дітей із гризунками, музичні, на коляску, ліжечко. В інтернет-магазині Fisher-price можна купити будь-яке брязкальце що б шарудіти, гризти, крутити і милуватися!
Звичайно найпопулярніші брязкальця ті, які за колечко можна підвісити на дитяче ліжечко або на прогулянкову коляску. Але не варто забувати що на перші іграшки важливо не тільки дивитися, але і торкатися їх, мацати пальчиками. А коли прийде час першим зубкам - і погризти.

Підвіска на коляску Веселі тваринки

Вiк: 0м+
Подвеска веселые зверята

Подвеска-мобиле на коляскуBHW59Подвеска Fisher-Price

Торав вiдсутнiй


Підвіска на коляску Веселі тваринки Fisher-Price з веселими і яскравими іграшками розважить вашого малюка під час прогулянки. Іграшка кліпсою кріпиться до каптура коляски. Кліпса підвіски передбачає різну товщину і гарантовано підійде вам.
Іграшка на коляску Веселі тваринки проста і практична. Вона моментально кріпиться і легко знімається, не займає місце в сумці, але завжди під рукою на прогулянках.
У русі коляски, іграшки мавпочки погойдуються в сторони і метелик пурхає над малюком під легкий передзвін дзвіночків.
Дзвіночки вшиті в маленькі брязкальця. З одного боку це яскравий квіточку з 3Д аплікацією пелюсток і сонечко, прикрита листочком, а з іншого боку на брязкальце чорно-білі малюнки. Малюк неодмінно спробує дотягнутися і вдарить по брязкальцям, від чого мавпочки ще сильніше захитаються і всі іграшки, конструкція мобіля - оживуть.

Код: BHW59


Торав вiдсутнiй