Детские игрушки Fisher-Price
+380 (44) 229-35-00
9:00 — 18:00
каталог игрушек Fisher-Price знижки до -25% на іграшки Fisher-price та MEGA BLOKSколекційні іграшки мультфільму Історія іграшок Toy Story 4MEGA BLOKS перший конструктор від 1 рокуБрязкальцяBABY GEAR Fisher Priceпаровозики Томас та його друзі, залізна дорога Track MasterРозвиваючі коврики, килимки Fisher-price 0+SMART STAGESРобот БібоРозвиваючi iграшки Fisher PriceShimmer and Shine іграшки ляльки з мультфільмуІграшки монстриРозвиваючі кубики Fisher-price діткам від 6 місяцівДошкільнятаХодунки, тягнем за собою: Перші кроки, гусениця каталка, ходуки велосипедІграшки для ванни, води та веселого купанняМузичнi iграшкиЗвipiДИВО-КУЛЬКИТачки 3Машини, потягиLITTLE PEOPLE рольовi iгри

Брязкальця для новонароджених дітей із гризунками, музичні, на коляску, ліжечко. В інтернет-магазині Fisher-price можна купити будь-яке брязкальце що б шарудіти, гризти, крутити і милуватися!
Звичайно найпопулярніші брязкальця ті, які за колечко можна підвісити на дитяче ліжечко або на прогулянкову коляску. Але не варто забувати що на перші іграшки важливо не тільки дивитися, але і торкатися їх, мацати пальчиками. А коли прийде час першим зубкам - і погризти.

Брязкальце Мавпочка

Вiк: 0м+
погремушка Обезьянка Fisher-price CGR93

звонко гремят цветные горошиныУдобно держать погремушку и вешать за хвостик

Знято з виробництва


Яскраве брязкальце Мавпочка для найменших 0+.
Мавпочка тримає прозорий м´ячик, в якому бовтаються та дзвінко гримлять кольорові горошини. Кольори брязкальця приємно яскраві і ніжні.
Дитині сподобається трусити брязкальце, слухати та споглядати горошинки.
Хвостик мавпочки закручений так, що за нього зручно тримати і манюні і батькам.
За хвостик Мавпочку можна почепити на візок, на дитячий килимок.
Брязкальце можна мити з милом.


Код: CGR93


Знято з виробництваАгуша | Оценка: 5
Малышке нравиться. Уже играем 4 месяца. Покупали одной из первых, потому как игрушка не тяжелая и с очень нежным звуком. Очень удобненько хватать. Рекомендую с 1 - 2 месяцев.