Детские игрушки Fisher-Price
+380 (44) 229-35-00
9:00 — 18:00
каталог игрушек Fisher-Price знижки до -40% на конструктори MEGA BLOKS та іграшки Fisher-priceколекційні іграшки мультфільму Історія іграшок Toy Story 4MEGA BLOKS перший конструктор від 1 рокуБрязкальцяBABY GEAR Fisher Priceпаровозики Томас та його друзі, залізна дорога Track MasterРозвиваючі коврики, килимки Fisher-price 0+SMART STAGESРобот БібоРозвиваючi iграшки Fisher PriceShimmer and Shine іграшки ляльки з мультфільмуІграшки монстриРозвиваючі кубики Fisher-price діткам від 6 місяцівДошкільнятаХодунки, тягнем за собою: Перші кроки, гусениця каталка, ходуки велосипедІграшки для ванни, води та веселого купанняМузичнi iграшкиЗвipiДИВО-КУЛЬКИТачки 3Машини, потягиLITTLE PEOPLE рольовi iгри

Брязкальця для новонароджених дітей із гризунками, музичні, на коляску, ліжечко. В інтернет-магазині Fisher-price можна купити будь-яке брязкальце що б шарудіти, гризти, крутити і милуватися!
Звичайно найпопулярніші брязкальця ті, які за колечко можна підвісити на дитяче ліжечко або на прогулянкову коляску. Але не варто забувати що на перші іграшки важливо не тільки дивитися, але і торкатися їх, мацати пальчиками. А коли прийде час першим зубкам - і погризти.

Пальмочка, що крутиться

Вiк: 6м+
Пальмочка, що крутиться

Rainforest Twist and Spin Suction ToySpinВґn Play Suction Toy

Торав вiдсутнiй


Іграшка за допомогою присоски з легкістю закріпляється на поверхні столика для годування. На вершині зеленої гірки розміщений равлик. Дитина з цікавістю перекручує рухомий м’ячик на його спині. Розміщені по бокам рухомі звірятка змушують малюка постійно приводити їх в дію.
 Spin ´N Play Suction Toy перетворить процес годування на швидкий та забавний, кріплення іграшки не дасть  упасти зі столика для годування, а зацікавленість дитини грою навчить малюка їсти з насолодою.

 

Fisher-Price Rainforest Twist та Spin Suction Toy легкі у грі. Ваш малюк з легкістю освоїть принцип гри, що розвине в ньому координацію рухів та впевненість у собі. Іграшка стане незамінним помічником мамам під час годування.  Малюк з цікавістю гратиметься і їстиме, зацікавленість дитини грою навчить малюка їсти з насолодою Присоска робить Fisher-Price Rainforest Twist та Spin Suction Toy ідеальною іграшкою, оскільки дозволяє прикріпити її до будь-якої поверхні.

Fisher-Price Rainforest Twist and Spin Suction Toy розрахований для малюків від 3 місяців і старше.


Код: R7334


Торав вiдсутнiйІрина | Оценка: 5
Іграшка така як і на малюнку(у нас з равликом)Якісна.Присоска тримає добре але донечка навчилась її відліпати(хоче тримати в ручках і гризти)тому ми іграшку уже не приліпаєм