Детские игрушки Fisher-Price
+380 (67) 555-19-00
+380 (44) 229-35-00
9:00 — 18:00
каталог игрушек Fisher-Price знижки на іграшки Fisher-price та MEGA BLOKSколекційні іграшки мультфільму Історія іграшок Toy Story 4MEGA BLOKS перший конструктор від 1 рокуБрязкальцяBABY GEAR Fisher Priceпаровозики Томас та його друзі, залізна дорога Track MasterРозвиваючі коврики, килимки Fisher-price 0+SMART STAGESРозвиваючi iграшки Fisher PriceХодунки, тягнем за собою: Перші кроки, гусениця каталка, ходуки велосипедРозвиваючі кубики Fisher-price діткам від 6 місяцівРобот БібоІграшки монстриДошкільнятаІграшки для ванни, води та веселого купанняМузичнi iграшкиЗвipiДИВО-КУЛЬКИМашини, потяги

Брязкальця для новонароджених дітей із гризунками, музичні, на коляску, ліжечко. В інтернет-магазині Fisher-price можна купити будь-яке брязкальце що б шарудіти, гризти, крутити і милуватися!
Звичайно найпопулярніші брязкальця ті, які за колечко можна підвісити на дитяче ліжечко або на прогулянкову коляску. Але не варто забувати що на перші іграшки важливо не тільки дивитися, але і торкатися їх, мацати пальчиками. А коли прийде час першим зубкам - і погризти.

Перший музичний телефон

Вiк: 6-36м
игрушка детский телефон Fisher-price Y6979

Перший музичний телефон Fisher-Priceкнопочки со звуками, экран меняет картинкителефон раскладушка Fisher-price Y6979Музичний телефон Старый дизайн музыкальная игрушка fisher-priceСтарый дизайн K9861 fisher-priceСтарый дизайн первый телефон игрушка

Торав вiдсутнiй


Перший музичний телефон

Телефончик-жабка для малят від 6 місяців до 3 років.
У музичному телефоні Fisher-price великі кнопки з тональними звуками набору, всі дітки люблять натискати музичні кнопочки іграшок. До того ж при закритті і відкритті телефончика лунають приємі звуки. У найбільшій жовтої кнопочці 4 мелодії.

Відкриваючи телефон, малюк бачить на екрані картинки звірят слоніка, тигреня або мавпочку. Вони кожного разу змінюються. Це дуже сподобається маленьким діткам, які тільки знайомляться з постійністю предметів і люблять грати в "ку-ку".

Із зовнішнього боку Перший музичний телефон червоний, а всередині блакитний.
Іграшка укомплектована батарейками-пігулками і в майбутньому їх можна замінити на нові.
Розмір відкритого телефончика 15,5 см.


Код: Y6979, К9861


Торав вiдсутнiй