Детские игрушки Fisher-Price
+380 (67) 555-19-00
+380 (44) 229-35-00
9:00 — 18:00
каталог игрушек Fisher-Price знижки на іграшки Fisher-price та MEGA BLOKSколекційні іграшки мультфільму Історія іграшок Toy Story 4MEGA BLOKS перший конструктор від 1 рокуБрязкальцяBABY GEAR Fisher Priceпаровозики Томас та його друзі, залізна дорога Track MasterРозвиваючі коврики, килимки Fisher-price 0+SMART STAGESРозвиваючi iграшки Fisher PriceХодунки, тягнем за собою: Перші кроки, гусениця каталка, ходуки велосипедРозвиваючі кубики Fisher-price діткам від 6 місяцівРобот БібоІграшки монстриДошкільнятаІграшки для ванни, води та веселого купанняМузичнi iграшкиЗвipiДИВО-КУЛЬКИМашини, потяги

Брязкальця для новонароджених дітей із гризунками, музичні, на коляску, ліжечко. В інтернет-магазині Fisher-price можна купити будь-яке брязкальце що б шарудіти, гризти, крутити і милуватися!
Звичайно найпопулярніші брязкальця ті, які за колечко можна підвісити на дитяче ліжечко або на прогулянкову коляску. Але не варто забувати що на перші іграшки важливо не тільки дивитися, але і торкатися їх, мацати пальчиками. А коли прийде час першим зубкам - і погризти.

Іграшка мобільний телефон

Вiк: 0м+
Fisher-price k7189

детский мобильный телефонигрушка телефон

Торав вiдсутнiй


Мобільний телефон Fisher-Price іграшка для маленьких діток які із задоволенням тягать батьківські телефони. Малюк не повинен здогадатися що цей гаджет лише брязкальце.

Дитячий телефон розкладається на 2 частини (телефон-жабка-розкладачка). На верхній панелі безпечне люстерко, в яке можна посміхатись, а внизу великі кнопочки. У дитячого мобільного телефону всього 4 кнопочки і 4 мелодії. Але насправді 4 кнопочки це одна велика кнопка, а мелодії грають по черзі.

У іграшки гарна кольорова гама. Кольори дитячого телефону гармонійно яскраві.
Зовні телефон салатовий, а всередині блакитного кольору. Боки корпусу іграшки прикрашені помаранчевими шашечками-пухирцями, помаранчева петелька і фіолетове колечко, за яке дитячий телефон можна підвісити до коляски, сумки, ліжечка малюка. Іграшку зручно брати з собою в дорогу, телефон складається і стає маленьким, в закритому положенні кнопочки не доступні і мелодії раптово не заграють.

Іграшка-брязкальце телефон для маленьких діток від 3 місяців (на упаковці написано 0+)
Іграшка телефон укомплектована батарейками, які в майбутньому можна замінити.
Розмір розкладеного мобільного телефону 13см, складений телефончик 7см.

 


Код: K7189


Торав вiдсутнiйИнна | Оценка: 5
Нам телефончик очень нравится. Удобное зеркальце, малыш постоянно заглядывает - кто-что там движется??? Закрывает его сам, кнопки нажимает. с 1,5 мес и до 7 постоянно интересуется. А еще игрушка очень компактна, удобно с собой в дорогу или поликлинику брать.