Брязкальця для новонароджених дітей із гризунками, музичні, на коляску, ліжечко. В інтернет-магазині Fisher-price можна купити будь-яке брязкальце що б шарудіти, гризти, крутити і милуватися!
Звичайно найпопулярніші брязкальця ті, які за колечко можна підвісити на дитяче ліжечко або на прогулянкову коляску. Але не варто забувати що на перші іграшки важливо не тільки дивитися, але і торкатися їх, мацати пальчиками. А коли прийде час першим зубкам - і погризти.

Підвіска-мобіле на візок

Вiк: 0м+
Мобиле Fisher-price DYW54

Підвіска-мобіле на візок Fisher-price DYW54Мобиль для прогулок Fisher-price DYW54Підвіска-мобіле на візок fisher-priceПодвеска-мобиле на коляску Fisher-priceУдобное крепление на коляску

Торав вiдсутнiй


Підвіску-мобіле на коляску для новонароджених від Fisher-price можна використовувати і для ліжечок, манежів, крісел, і всюди де є спеціальні петлі або дуги для підвішування.
Але головне призначення підвіски-мобіле - це іграшка для прогулянок.
Одні звірята виготовлені з м´якого матеріалу, інші - з гіпоалергенного полімеру.
Коли сонце світить крізь пелюстки мобіля, його яскраве світло заломлюється і іскриться на напівпрозорих іграшках, привертаючи увагу і радуючи дитину.
На сонечку іграшки стають яскравішими, як би спалахують світлом.

Мобіле кріпиться на ліжечко або капюшон коляски за допомогою зручного пластикового колечка.
Дуги-арки, до яких підвішені звірята і самі звірята можуть крутиться незалежно один від одного на 360 градусів. Досить трохи підштовхнути карусельку і мобіль почне обертатися навколо себе. Коли мама, заспокоюючи малюка, буде качати візок - мобіль буде хитатися. А коли малюк буде торкатися, легенько вдаряти по кожній із іграшок, вони будуть погойдуватися і тихо звучати шумом бусин.

Підвіска-мобіле Фішер прайс розвиває сприйняття коліру, дрібну моторику рук, фантазію і уяву. Як добре, подихати свіжим повітрям на прогулянці, а потім міцно заснути в компанії милих тваринок.
Рекомендуємо купувати іграшку на коляску для новонароджених і до 7 місяців.


Код: DYW54


Торав вiдсутнiй