Детские игрушки Fisher-Price
+380 (44) 229-35-00
9:00 — 18:00
каталог игрушек Fisher-Price знижки до -40% на конструктори MEGA BLOKS та іграшки Fisher-priceколекційні іграшки мультфільму Історія іграшок Toy Story 4MEGA BLOKS перший конструктор від 1 рокуБрязкальцяBABY GEAR Fisher Priceпаровозики Томас та його друзі, залізна дорога Track MasterРозвиваючі коврики, килимки Fisher-price 0+SMART STAGESРобот БібоРозвиваючi iграшки Fisher PriceShimmer and Shine іграшки ляльки з мультфільмуІграшки монстриРозвиваючі кубики Fisher-price діткам від 6 місяцівДошкільнятаХодунки, тягнем за собою: Перші кроки, гусениця каталка, ходуки велосипедІграшки для ванни, води та веселого купанняМузичнi iграшкиЗвipiДИВО-КУЛЬКИТачки 3Машини, потягиLITTLE PEOPLE рольовi iгри

Брязкальця для новонароджених дітей із гризунками, музичні, на коляску, ліжечко. В інтернет-магазині Fisher-price можна купити будь-яке брязкальце що б шарудіти, гризти, крутити і милуватися!
Звичайно найпопулярніші брязкальця ті, які за колечко можна підвісити на дитяче ліжечко або на прогулянкову коляску. Але не варто забувати що на перші іграшки важливо не тільки дивитися, але і торкатися їх, мацати пальчиками. А коли прийде час першим зубкам - і погризти.

1-2-3 брязкальце Цуценя

Вiк: 3м+
Puppy M4041

Puppy_fisherpriceМ4041

Торав вiдсутнiйКод: М4041


Торав вiдсутнiйМарина | Оценка: 5
Щенок просто супер. Наша малышка с двух месяцев агукала ему, а сейчас нам 4,5 месяца и это самая любимая игрушка.
Татьяна | Оценка: 3
А я вчера очень растроилась когда вместо трещетки лягушки принесли собачку, моя дочка на эту собачку даже внимания необращает.Обидно,что невнимательно собирают заказ,а посчитали мне заказ как за лягушку 7 грн. не деньги ,но всеравно.
Вiдповiдь:
Татьяна, это произошло не преднамеренно, приносим извинения.
Это первый случай, когда в заказ положили что-то другое.
Вам нужно было позвонить в магазин и мы бы заменили погремушку.
Татьяна | Оценка: 5
Купили собачку когда нам было 3 месяца малышка вообще не реагировала на нее, а сейчас нам 6,5 месяцев так мы с таки удовольствием играем агукает с ней, что-то рассказывает...суппер