Детские игрушки Fisher-Price
+380 (44) 229-35-00
9:00 — 18:00
каталог игрушек Fisher-Price знижки до -25% на іграшки Fisher-price та MEGA BLOKSколекційні іграшки мультфільму Історія іграшок Toy Story 4MEGA BLOKS перший конструктор від 1 рокуБрязкальцяBABY GEAR Fisher Priceпаровозики Томас та його друзі, залізна дорога Track MasterРозвиваючі коврики, килимки Fisher-price 0+SMART STAGESРобот БібоРозвиваючi iграшки Fisher PriceShimmer and Shine іграшки ляльки з мультфільмуІграшки монстриРозвиваючі кубики Fisher-price діткам від 6 місяцівДошкільнятаХодунки, тягнем за собою: Перші кроки, гусениця каталка, ходуки велосипедІграшки для ванни, води та веселого купанняМузичнi iграшкиЗвipiДИВО-КУЛЬКИТачки 3Машини, потягиLITTLE PEOPLE рольовi iгри

Брязкальця для новонароджених дітей із гризунками, музичні, на коляску, ліжечко. В інтернет-магазині Fisher-price можна купити будь-яке брязкальце що б шарудіти, гризти, крутити і милуватися!
Звичайно найпопулярніші брязкальця ті, які за колечко можна підвісити на дитяче ліжечко або на прогулянкову коляску. Але не варто забувати що на перші іграшки важливо не тільки дивитися, але і торкатися їх, мацати пальчиками. А коли прийде час першим зубкам - і погризти.

Музична машинка

Вiк: 0м+

Знято з виробництва


Брязкальце прорізувач для зубів Музична машинка з ключиками для малюків від народження та страшого віку.

Музичні кнопочки на корпусі автомобіля натискаються легко і без зусиль.
Малюк швидко зрозуміє, якщо натиснути блакитну кнопочку - заграє знайома мелодія (вона часто зустрічається в іграшках, дитячих пісеньках про машину), а при натисканні жовтої кнопочки дитина почує сигнал машинки «біп-біп»!
Три різнокольорових рельєфних ключика можна гризти і кусати. За зручне колечко брязкальце можна підвісити до ліжечка, візка або до розвиваючого килимка.

Музична машинка укомплектована батарейками, які з часом можна замінити на нові.
Серія: Link a Doos (Цікаві кільця), G6648


Код: Г6648


Знято з виробництваСветлана | Оценка: 3
Очень тихо играет мелодия, на улице вообще не слышно!!!
Мария | Оценка: 2
Игрушка ребенка не привлекает вообще. Непонятно зачем там висят эти ключики прорезыватели, грызть неудобно, ребенок ей не играется. Музыка играет очень тихо.
Ната | Оценка: 5
У нас такая игрушка, вешаем на коляску, кроватку, коврик. Яркая и качественная, очень хороший пластмасс, впрочем как во всех игрушек этой фирмы, я и в стерилизатор клала и кипятила колечки, цвет не теряют. Да музыка играют не громко (одна кнопка машинка сигналит, а вторая мелодия), но для маленького ребенка зачем чтоб она была очень громкой, это же погремушка, а погремушка разве должна звенеть чтоб слышно было за версту. Кнопочки нажимаются очень легко, при малейшем касании. Батареек хватает на долго, у нас 4 месяца, играет часто и еще не сели.
Вiдповiдь:
Спасибо за защиту громкости ))
А стерилизатор не "пропарит" контакты?
Ольга | Оценка: 5
Нашему сыночку игрушка нравится и нам тоже. Яркая и крепкая пластмаса. Колечко для подвешивания гибкое - не боишься, что треснет. Музыка не громкая и это большой плюс - игрушка же от Ом+ и не напугает резким и громким звуком!