Детские игрушки Fisher-Price
+380 (44) 229-35-00
9:00 — 18:00
каталог игрушек Fisher-Price знижки до -40% на конструктори MEGA BLOKS та іграшки Fisher-priceколекційні іграшки мультфільму Історія іграшок Toy Story 4MEGA BLOKS перший конструктор від 1 рокуБрязкальцяBABY GEAR Fisher Priceпаровозики Томас та його друзі, залізна дорога Track MasterРозвиваючі коврики, килимки Fisher-price 0+SMART STAGESРобот БібоРозвиваючi iграшки Fisher PriceShimmer and Shine іграшки ляльки з мультфільмуІграшки монстриРозвиваючі кубики Fisher-price діткам від 6 місяцівДошкільнятаХодунки, тягнем за собою: Перші кроки, гусениця каталка, ходуки велосипедІграшки для ванни, води та веселого купанняМузичнi iграшкиЗвipiДИВО-КУЛЬКИТачки 3Машини, потягиLITTLE PEOPLE рольовi iгри

Конструктор Маленькі будівельники Mega Bloks

Вiк: 1-5 лет
Конструктор Маленькі будівельники Mega Bloks

Маленькі будівельники Mega BloksMega BloksКонструктор Mega BloksДетский конструктор Mega BloksMega Bloks DKX85

Торав вiдсутнiй


Чого хочуть хлопчики? Ганяти з друзями на машинках, кататися з гірки і веселитися досхочу! 
Все це можливо з конструктором "Маленькі будівельники" серії First Builders. У набір входить 21 деталь, кумедна машинка і її водій.
Дитина придумає десятки ігор, в яких братиме участь крихітний водій. Чоловічка так весело катати на гірці, машину можна заправляти і ремонтувати, а також проводити техогляд. Все це так легко зробити з яскравим конструктором, деталі якого зручно тримати в долоньці. Допомога тата не знадобиться - кубики дуже легко від´єднуються друг від друга.
Подібний набір є і для юних леді. З конструктором "Маленькі будівельники. Карусель " вони зможуть створити власний дитячий майданчик.


Код: DKX85


Торав вiдсутнiй