Детские игрушки Fisher-Price
+380 (67) 555-19-00
+380 (44) 229-35-00
9:00 — 18:00
каталог игрушек Fisher-Price знижки на іграшки Fisher-price та MEGA BLOKSBABY GEAR Fisher PriceРозвиваючі коврики, килимки Fisher-price 0+Інтерактивні музичні іграшки Linkimals Fisher-PriceРозвиваючi iграшки Fisher PriceSMART STAGESБрязкальцяХодунки, тягнем за собою: Перші кроки, гусениця каталка, ходуки велосипедMEGA BLOKS перший конструктор від 1 рокупаровозики Томас та його друзі, залізна дорога Track Masterколекційні іграшки мультфільму Історія іграшок Toy Story 4Розвиваючі кубики Fisher-price діткам від 6 місяцівМузичнi iграшкиЗвipiМашини, потягиРобот БібоІграшки монстриДошкільнятаHot wheels трекі та ігрові набори Хот Вілс

Музичний програвач з технологією Smart Stages (рос.-англ.)

Вiк: 6-36м
Музыкальный проигрыватель с технологией Smart Stages Fisher-Price FBM60

Проигрыватель с технологией Smart Stages Fisher-Price FBM60Smart Stages Музыкальный проигрыватель Fisher-Price FBM60Проигрыватель с технологией Smart Stages Fisher-Price FBM60Smart Stages Музыкальный проигрыватель Fisher-Price FBM60Fisher-Price FBM60

Знято з виробництва


Музичний програвач з технологією Smart Stages дає можливість малюкові: крутити, натискати на кнопки, рухати важелі, клацати, змінювати швидкість і рівень гучності. Так, це справжній маленький діджей у вас вдома. Починаючи з 6 місяців дитина активно буде використовувати цю іграшку і як розвиваючу панель. Там дуже багато елементів для великої і дрібної моторики. Технологія Smart Stages це три рівня гри, кожен з яких допомагає діткам освоїти нові слова, завдання.
Вигляд
Яскрава музична платформа: посередині смайлик з алфавітом, обертаючись він співає пісні і навчає буквам. Кожна кнопочка фігурка це звуковий інструмент. Ваша дитинка почує сучасні мелодії, покотить пальчиком ролик з числами, піднімаючи і опускаючи значок нотки, відрегулює гучність, а також буде клацати кнопку швидко-повільно з тематичним малюнком: черепашки і зайця. 
Рівень перший - Ура, нас чекає гра!
Разом з Розумним Цуценям маля буде слухати назви кольорів, кожна кнопочка світитися: червоний, зелений і синій. Якщо натиснути на фігури: коло, трикутник, квадрат -  почнуть грати музичні інструменти. Цуценя скаже: 

Під цю музику, мені хочеться танцювати!

Рівень другий - Навчайся зі мною!
Крутимо коло-пластинку і слухаємо пісню алфавіт. Якщо натиснути на черепаху, прозвучить тромбон, а на зайця - звук швидкості. На кнопочках фігурках дитинку чекає урок англійської. Для закріплення матеріалу Розумне Цуценя дасть завдання знайти предмети. 
- Red!
- Найди зеленый квадрат?
- Спасибо, молодец, получилось!
- 1,2,3,4 - Ты лучший танцор в мире!

Рівень три - пограємо, дивись!
На цьому рівні, ваш малюк буде активно рухатися, танцювати, натискати і створювати музику, уявляти себе діджеєм, влаштовуючи справжній концерт.

- Представь, что ты играешь на гитаре!
- 1,2,3 - У нас только хиты!
- 4,5,6 - много музыки есть
- 7,8,9 - стоит проверить!
- 10 - считаем вместе!

- Задействуем все инструменты!
- Желтый, красный -  для зарядки день прекрасный!
- Фиолетовый, зеленый - давай сделаем наклоны!
- Оранжевый, синий - давай, зови ребят и прыгай с ними!

Музичний програвач це яскраві кольори, форми, нові слова, багато звуків і активний рух малечі! Така крута іграшка потрібна, щоб створити настрій і подарувати вам щиру посмішку.
Працює від 3 батарейок формату АА, що входять в комплект. Бруд видаляйте за допомогою вологої серветки.


Код: FBM60


Знято з виробництва